Cenniki

Województwo warmińsko-mazurskie

Zobacz cennik

Województwo mazowieckie i łódzkie

Zobacz cennik

Województwo kujawsko-pomorskie i pomorskie

Zobacz cennik

Aktualności

07.07.2016

UWAGA
Szanowni Klienci, Firma INM Sp. z o.o. zaleca wyłączanie anten z zasilania w czasie burzy (wyciągnięcie wtyczki z gniazdka elektrycznego). Przypominamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie anteny w wyniku powstania przepięcia w sieci elektrycznej podczas burzy. Aby zapobiec uszkodzeniu anteny należy bezwzględnie zastosować się do powyższych zaleceń.

13.04.2016

Modernizacja sieci woj. warmińsko-mazurskie
Szanowni Klienci, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego, uprzejmie informujemy, że prowadzimy obecnie modernizację sieci w celu zapewnienia większej przepustowości łączy, co znacząco podniesie jakość oferowanych przez nas usług. W związku z powyższym możliwe jest wystąpienie krótkotrwałych przerw w dostępie do usługi. O możliwych przerwach będziemy informować poprzez SMS (dotyczy klientów, którzy wyrazili zgodę na wykorzystywanie danych osobowych).
Poniżej przedstawiamy daty planowanych modernizacji:
powiat mrągowski- modernizacja w trakcie, zakończenie prac planowane na 15.05.2016
powiat kętrzyński, gołdapski i węgorzewski- modernizacja od 15.05.2016 do 15.07.2016
powiat giżycki- modernizacja od 15.07.2016 do 31.08.2016
Za utrudnienia przepraszamy,
Zespół INM Sp. z o.o.

17.03.2016

Przejęcie obsługi sieci
Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że przejęliśmy obsługę sieci internetowej IT System Krzysztof Sadowski. Obecnie przeprowadzamy modernizację sieci mającą na celu zwiększenie przepustowości łączy, co zapewni Państwu usługę dostępu do Internetu o najwyższym standardzie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00.